Elektromotor MEZ skica
Logo MEZ Elektromotory Kežmarok - štítok

Sústruženie

Sústruženie predstavuje jednu z možných činností ako obrobiť materiál. Ak potrebujete pre váš biznis či pre vaše osobné potreby vysústružiť napríklad súčiastku, ponúkame vám možnosť jej zhotovenia podľa vašich predstáv. Či už sa jedná o rozmer, tvar či rôzne vlastnosti povrchu ktorými by súčiastka mala disponovať, dokážeme splniť každú jednu vašu požiadavku.

Podstata tejto technológie spočíva v tom, že jednoklinový nástroj sa pohybuje rovnobežne s osou rotácie obrobku. Dokáže obrobiť valcový tvar odoberaním materiálu obrobku upnutého v skľučovadle, medzi hrotmi alebo rôzne inak. Na sústruhu je možné napríklad vŕtať, kopírovať tvary podľa pripravenej šablóny, rezať závity, sústružiť kužele, guľové plochy ale taktiež vytvárať rôzne všeobecné tvary, brúsiť prípadne frézovať.

Ak potrebujete opracovať rôzne rovinné plochy či tvarové plochy, ponúkame vám službu frézovania. V súčasnosti patrí frézovanie k najrozšírenejšej metóde obrábania nerotačných plôch. Táto metóda je vysokovýkonná a svoje uplatnenie nachádza aj pri výrobe tvarových plôch a drážok. Neváhajte a využite naše služby už dnes.

Strojné obrábanie - sústruženie a frézovanie

V rámci poskytovania kvalitných služieb pre našich zákazníkov sa taktiež venujeme aj obrábaniu materiálov rôznymi inými spôsobmi. Sústruženie, dynamické vyvažovanie do 3000kg, opravy ako aj výroba hriadeľov, frézovanie či MAHE zváranie sú našou silnou stránkou. Využite niektorú z našich služieb a patrite tak aj vy k stovkám spokojných zákazníkov.

Využite naše profesionálne servisné služby, ktoré sú k dispozícii na našej prevádzke v prípade potreby zákazníka. K dispozícií máme taktiež aj vlastnú dopravu. Naša poradenská linka je tu pre vás kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete.

 » sústruženie
 » dynamické vyvažovanie 3000 kg
 » opravy + výroba hriadeľov
 » frézovanie
 » MAHE zváranie

Extra

 » vlastná doprava
 » 24 hod. tel. poradenská linka
 » opravy výmenným spôsobom (v rámci skladových zásob MEZ Elektromotory Kežmarok)
 » úpravy a realizačné riešenia podľa požiadavky zákazníka