Čerpadlá - oprava a predaj čerpadiel

Ponúkame náhradné diely na čerpadlá – skladom

Oprava všetkých typov čerpadiel: Kalové čerpadlá, cirkulačné čerpadlá, obehové čerpadlá, ponorné čerpadlá, povrchové čerpadlá, závlahové čerpadlá atď.

Potrebujete nové čerpadlo alebo to vaše súčasné už jednoducho doslúžilo? Ponúkame vám výkonné a kvalitné čerpadlá, ktoré si ľahko a efektívne poradia s prečerpávaním aj vyčerpávaním vody, odvodňovaním alebo aj s odberom vody. V prípade, že vaše súčasné čerpadlo potrebuje len rekonštrukciu, u nás ste na správnom mieste. Opravíme vám všetky typy čerpadiel. Úpravy ale aj realizačné riešenia realizujeme vždy podľa individuálnych požiadaviek našich zákazníkov.

Profesionálne servisné služby pre všetky typy čerpadiel

Nepriaznivé podmienky prostredia či prevádzkové parametre majú nepriaznivý vplyv na jednotlivé časti čerpadiel. Tie následne podliehajú opotrebovaniu, mechanickému rozrušovaniu, presakom, korózií či rôznym iným negatívnym faktorom. Mráz, ale aj abrazívne častice ako piesok a íl či prevádzka na sucho sú pre každé čerpadlo škodlivé. Prevencia, ale najmä kvalitné čerpadlo sú alfou a omegou životnosti každého čerpadla.

Ak aj napriek pravidelnej údržbe a kvalitnému čerpadlu vaše zariadenie potrebuje opraviť, prenechajte opravu na nás, na skúsených a spoľahlivých odborníkov. Či už potrebujete opraviť kalové čerpadlo, cirkulačné čerpadlo, obehové čerpalo, ponorné čerpadlo, povrchové čerpadlo, závlahové čerpadlo, alebo rôzne iné, sme tu pre vás. Náhradné diely máme vždy skladom.

Okrem komplexnej opravy výmenným spôsobom a servisu vám taktiež ponúkame údržbu, samotnú montáž ako aj nastavenie súosovosti čerpadiel. Správnou súosovosťou dosiahneme: - zníženie opotrebovania ložísk, - zníženie spotreby energie, - zníženie vibrácia a zamedzenie tvorbe nadmerného tepla. Ustavenie sa realizuje v horizontálnom a vertikálnom smere, pomocou meracieho prístroja ROTALIGN smart RS5 EX. Laserové ustavovanie čerpadlo-motor sa uskutočňuje pomocou OPTALING smart EX.

Ponúkame vám profesionálne servisné služby, ktoré sú k dispozícii nonstop, 24 hodín denne 7 dní v týždni. K dispozícii máme taktiež aj vlastnú dopravu. Prenechajte vaše starosti s čerpadlom na nás a využite náš nonstop extra servis kedykoľvek potrebujete.


Nastavenie súosovosti čerpadiel:
Správnou súosovosťou dosiahneme:

 » zníženie opotrebovania ložísk,
 » zníženie spotreby energie,
 » zníženie vibrácia a zamedzenie tvorbe nadmerného tepla.

Ustavenie sa robí v horizontálnom a vertikálnom smere, pomocou meracieho prístroja ROTALIGN smart RS5 EX.